• Konzultačné hodiny

        • P. č.

          Priezvisko a meno

          Konzultačné hodiny - párny týždeň

          Deň

          Čas

          Miestnosť

          1.

          Antol Michal, Mgr.

          streda

          8.00 – 8.45

          kabinet TSV

          2.

          Áronová Fedoreňková, Mgr.

          utorok

          10.50 – 11.35

          zborovňa

          3.

          Berger, Edvin, PaedDr., JCD

          štvrtok

          9.55 – 10.40

          zborovňa

          4.

          Benöcz, Vladimíra, PaedDr.

          štvrtok

          15.45 – 16.30

          kabinet VP č. 30

          5.

          Birková, Lenka PhDr.

          streda

          10.50 – 11.35

          zborovňa

          6.

          Böszörményiová Miriam, PhDr.

          streda

          11.45 – 12.30

          zborovňa

          7.

          Cigánková, Jana, Mgr.

          streda

          8.55 – 9.40

          kabinet TSV

          8.

          Čigášová Ingrid, PhDr.

          pondelok

          13.00 – 13.45

          zborovňa

          9.

          Danková, Silvia, PhDr., PhD.

          utorok

          8.55 – 9.40

          zborovňa

          10.

          Dluhošová, Valéria, PhDr.

          pondelok

          10.50 – 11.35

          zborovňa

          11.

          Fedorová, Daniela, Mgr.

          streda

          9.55 – 10.40

          kabinet DFT

          12.

          Gavulová, Gabriela, Mgr.

          utorok

          10.50 – 11.35

          kabinet DFT

          13.

          Ivanová Ivana, PhDr

          utorok

          11.45 – 12.30

          zborovňa

          14.

          Kavuličová Iveta, Mgr.

          streda

          15.00 – 15.45

          kabinet OSE

          15.

          Kočerginová Iveta, Mgr.

          štvrtok

          10.50 – 11.35

          zborovňa

          16.

          Kolárovská Alena, MUDr.

          štvrtok

          9.55 – 10.40

          zborovňa

          17.

          Kovaľová Katarína, PhDr.

          streda

          9.55 – 10.40

          zborovňa

          18.

          Krajňáková, Beáta, Mgr.

          streda

          9.55 – 10.40

          zborovňa

          19.

          Kušnírová Slavomíra, PaedDr.

          pondelok

          9.55 – 10.40

          zborovňa

          20.

          Kvokačková, Iveta, Mgr.

          piatok

          8.55 – 9.40

          kabinet DFT

          21.

          Kuželová Stanislava, Mgr.

          utorok

          13.55 – 14.40

          kabinet VP č. 30

          22.

          Legárdová, Jana.Mgr.

          streda

          11.30 – 12.30

          zborovňa

          23.

          Lišková, Dana, Mgr.

          piatok

          8.55 – 9.40

          kabinet PRIR

          24.

          Marinčáková Agáta, RNDr.

          piatok

          9.55 – 10.40

          kabinet PRIR

          25.

          Matušková Lenka, Mgr.

          streda

          13.55 – 14.40

          zborovňa

          26.

          Merganičová Janka, Mgr.

          utorok

          14.45 – 15.30

          zborovňa

          27.

          Mochnacká Iveta, PhDr.

          pondelok

          9.55 – 10.40

          zborovňa

          28.

          Moudrá Alena, PhDr..

          piatok

          10.50 – 11.35

          kabinet DFT

          29.

          Müllerová, Jana, RNDr.

          pondelok

          9.55 – 10.40

          zborovňa

          30.

          Onderišinová, Lucia, Mgr.

          piatok

          8.55 – 9.40

          zborovňa

          31.

          Peťurová, Eugénia, Mgr.

          pondelok

          8.55 – 9.40

          zborovňa

          32.

          Pituchová Mária, PhDr.

          piatok

          8.55 – 9.40

          kabinet OSE

          33.

          Pittnerová, Michaela, Mgr.

          pondelok

          10.50 – 11.35

          zborovňa

          34.

          Skalošová, Miriam, MUDr.

          utorok

          9.55 – 10.40

          zborovňa

          35.

          Stahovcová, Slávka, Mgr.

          pondelok

          10.50 – 11.35

          zborovňa

          36.

          Šusterová Dáša, PaedDr.

          piatok

          9.55 – 10.40

          zborovňa

          37.

          Tlachová, Martina,  Mgr..

          streda

          9.55 – 10.40

          zborovňa

          38.

          Vozárová, Michaela, Mgr.

          pondelok

          9.55 – 10.40

          zborovňa

    • Kontakty

      • Stredná zdravotnícka škola, Kukučínova 40, Košice
      • szskosice@kukucinka.sk
      • +421 55 62212 16
      • Stredná zdravotnícka škola Kukučínova 40 041 37 Košice
      • IČO 00606758
      • DIČ 2021141991
  • Fotogaléria

    • Školské kolo SOČ 19.02.2020
    • Deň otvorených dverí
    • Ľadová krása v Tatrách
    • Zahraničná, odborná exkurzia v Budapešti-          "Nemocnica v skale" 18.12.2019
    • Vianočná atmosféra na praktickom vyučovaní<br />
6.12.2019
    • PRO EDUCO 2019<br />
4.- 5.12.2019
    • Mikulášske darčeky a “čertovské” odmeny v zborovni 6.12.2019
    • Exkurzia na oddelení Centrálnej sterilizácie UNLP na Rastislavovej ulici v Košiciach<br />
I.A/PS  4.12.2019
    • Nový spolužiak
    • Kampaň Červené stužky
    • Prednáška s Mgr. Tereziou Lengyelovou o práci sestry v ADOS-e 3.12.2019
    • Oddelenie centrálnej sterilizácie a dezinfekcie,<br />
UNLP Košice, pracovisko Trieda SNP 1<br />
Exkurzia I.B/PS 2.12.2019